Easter Seals Jobs

Eaton Corporation Channel Marketing Specialist in Warszawa, Poland

Eaton Electrics to firma specjalizująca się w inteligentnym zarządzaniu energią, działająca na rzecz ochrony środowiska naturalnego i poprawy jakości życia ludzi na całym świecie. Nasze zobowiązanie obejmuje odpowiedzialne prowadzenie działalności gospodarczej, zrównoważone działania oraz wsparcie klientów w zarządzaniu energią – zarówno obecnie, jak i w przyszłości. Wykorzystując globalne trendy związane z elektryfikacją i cyfryzacją, przyczyniamy się do przyspieszenia transformacji energetycznej na planetę opartą na źródłach odnawialnych i rozwiązujemy najważniejsze wyzwania związane z zarządzaniem energią.

W chwili obecnej Eaton Electrics w Warszawie poszukuje do swojego zespołu kandydata/kandydatki na stanowisko:

Channel Marketing Specialist

What you’ll do:

Channel Marketing Specialist raportuje do Country Marketing Managera i jest odpowiedzialny za współpracę z zespołem marketingowym i sprzedażowym w Polsce oraz centralnym zespołem marketingowym w celu realizacji działań marketingowych skierowanych do lokalnych partnerów biznesowych – dystrybutorów elektrycznych.

Główne zadania:

• Współpraca z zespołem marketingowym i sprzedażowym w Polsce w celu opracowania właściwych planów marketingowych, ukierunkowanych na dystrybutorów elektrycznych.

• Pełnienie roli głównego kontaktu dla dystrybutorów elektrycznych w kwestiach związanych z marketingiem.

• Przygotowywanie działań Digital Marketingu w kanałach Eaton, ukierunkowanych na instalatorów elektrycznych, producentów rozdzielnic, projektantów i integratorów systemów, we współpracy z Digital Marketing Specialist.

• Opracowywanie i wdrażanie lokalnych kampanii marketingowych oraz materiałów marketingowych, we współpracy z Product Managerami i zespołem sprzedażowym.

• Lokalizacja i wdrażanie centralnych kampanii marketingowych oraz materiałów marketingowych, we współpracy z zespołem centralnym Eaton.

• Przygotowywanie materiałów i kampanii wdrażanych docelowo na kanałach dystrybutorów elektrycznych, we współpracy z zespołami marketingu partnerów Eaton.

• Zwiększanie widoczności firmy Eaton u dystrybutorów elektrycznych (współpraca ecommerce – np. rich content, współpraca POS – np. outdoor marketing).

• Udzielanie wsparcia zespołowi sprzedażowemu - pomoc w organizacji wydarzeń i szkoleń, zapewnienie dostępności materiałów marketingowych.

• Systematyczna analiza danych na bazie narzędzi Power BI i Analytics, wyciąganie wniosków i optymalizacja działań marketingowych na ich podstawie

Qualifications:

• Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, komunikacji, inżynierii, biznesu lub pokrewnych dziedzin.

• Co najmniej 2 lata doświadczenia w marketingu.

Skills:

• Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.

• Doświadczenie w zakresie Digital Marketing.

• Doświadczenie w pracy z międzynarodowymi zespołami, w dynamicznym środowisku.

• Umiejętność organizacji pracy oraz umiejętności analityczne

• Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i własna inicjatywa.

• Prawo jazdy kategorii B.

• Doświadczenie w obszarze B2B stanowi dodatkowy atut.

• Doświadczenie w zarządzaniu programami partnerskimi stanowi dodatkowy atut.

Od Kandydata/kandydatki oczekujemy zdolności do podróży służbowych na terenie kraju (25%).

W zamian oferujemy:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych, karta Mulitisport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do zajęć z języków obcych

  • Ubezpieczenie na życie

  • Imprezy integracyjne

  • Plan emerytalny

  • Kawa, herbata

  • Fundusze wakacyjne

  • Program poleceń pracowniczych