Easter Seals Jobs

Job Information

CBRE Facilities Manager in Warsaw, Poland

Facilities Manager

Job ID

167335

Posted

21-May-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Building Management

Location(s)

Warsaw - Mazowieckie - Poland

Facilities Manager/ Kierownik Obiektu

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

· Zarządzanie zespołem zajmującym się usługami FM - zarządzanie nieruchomościami Klienta

· Utrzymywanie zgodności operacyjnej i handlowej w obrębie oczekiwań Klienta i CBRE

· Kształtowanie kierunku działań i proponowanie nowych rozwiązań związanych z zarządzaniem nieruchomościami Klienta

· Ustanowienie oraz rozwój strategii związanej z zarządzaniem podwykonawcami (serwisy techniczne, sprzątanie, ochrona, usługi administracyjne, inne)

· Ustanowienie ustandaryzowanych procesów i procedur zarządzania nieruchomościami, które będą zgodne z wymaganiami klienta i najlepszymi praktykami branżowymi

· Opracowywanie wskaźników wydajności i danych do raportów Klienta oraz CBRE

· Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientem

· Nadzór nad pracą podwykonawców tak aby zapewnić najlepszą jakość serwisu

· Tworzenie planów inwestycyjnych

· Optymalizacja kosztów

· Ciągłe doskonalenie jakości realizacji usług poprzez wymianę doświadczeń i wdrażanie najlepszych rozwiązań rynkowych

Wymagania od kandydatów:

· Co najmniej 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

· Doświadczenie w zarządzaniu serwisami soft (sprzątanie, ochrona, administracja, recepcja)

· Wykształcenie wyższe

· Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym

· Potwierdzona doświadczeniem znajomość obszaru zarządzania zespołem i obsługi klienta biznesowego

· Umiejętność pracy z podwykonawcami, w koordynacji i nadzorze pracy zespołów zewnętrznych

· Wysoki poziom kompetencji społecznych, efektywna organizacja czasu i pracy, przedsiębiorczość, samodzielność

· Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Zatrudnienie na umowę o pracę

· Prywatną opiekę medyczną

· Benefity w ramach funduszu socjalnego

· Możliwość rozwoju

· Auto służbowe

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)