Easter Seals Jobs

Job Information

Belimed Inc. Monter z elektrotehničnimi znanji (m/ž) in United States

Monter z elektrotehničnimi znanji (m/ž)

V Grosupljem že več kot 30 let izdelujemovisokotehnološke strojeza uporabo v medicini. Naše stroje najdete v bolnišnicah po vsem svetu.

V oddelku motaže sterilizatorjev iščemo sodelavca zaelektro montažo strojev. Pri delu je treba upoštevati predpisane postopke, bitinatančenin pripravljen nasodelovanje. Zagotavljamo zelo urejeno in čisto delovno okolje.

Izpod rok naših zaposlenih nastajajo stroji, ki morajo zagotavljati visoko merozanesljivosti, zato se to pričakuje tudi od vsakega sodelavca.

Naši izdelki -pomivalni stroji, sterilizatorji, dezinfektorji- so zelo pomemben del v procesu oskrbovanja in zdravljenja bolnikov v bolnišnicah po vsem svetu. Z našimi stroji zagotavljamo, da so zdravniški pregledi in kirurški posegi za pacientevarni.

Ponosni smo na naše poslanstvo in da smo Inženirji zaupanja.Pridružite se nam.

Kakšne bodo vaše naloge?

  • Mehanska in elektromontaža sterilizatorjev.

  • Izvajanje del v montaži in predmontaži.

  • Mehansko, električno, varnostno in funkcionalno testiranje.

  • Izvajanje postopkov v skladu s tehnično in tehnološko dokumentacijo.

Kakšni so pogoji za zasedbo delovnega mesta?

Idealen kandidat jemotiviran, zanesljiv, natančenin zna postavljati prioritete tudi, ko vodja ni neposredno prisoten. Jesposoben neodvisnega delain znahkratidelovati tudi v ekipi.

Pričakujemo:

  • poklicno ali srednješolsko izobrazbo mehatronike ali elektro oz. podobne smeri,

  • izkušnje z montažo,

  • poznavanje, branje in razumevanje strojnih in elektronačrtov,

  • samostojnost pri delu, zanesljivost, natančnost, urejenost.

Če želite delati v kolektivu, v katerem:

  • spodbujamospoštovanjein enakopravno obravnavo vseh zaposlenih,

  • spodbujamoprijateljskeodnose med zaposlenimi,

  • vodjestalnousposobljamoza korektno delo z ljudmi,

  • skrbimo zausposobljenost zaposlenih,

potem vas vabimo, da pošljete opis svojih izkušenj na: kadri@belimed.com.

Zakaj Belimed?

Ponujamo vam zaposlitev v dinamičnem kolektivu zanedoločen čas(s 3-mesečnim poskusnim delom).

Poleg varne zaposlitve vam Belimed nudi:

  • Delo vdopoldanski izmeni od 6h do 14hbrez terena.

  • Sistematičnouvajanjev delo.

  • Vsakoletnabožičnicainletni bonus.

  • Odlični delovni pogoji.

  • Nezgodno zavarovanje, dodatno pokojninsko zavarovanje (maksimalna premija po 1 letu zaposlitve),

  • Druženja zaposlenih in otrok.

  • Brezplačne športne dejavnosti, udeležbe na rekreativnih športnih dogodkih.

Postopek izbire:

  • pošljite prijavo nakadri@belimed.com, opišite svoje delovne izkušnje,

  • pokličemo vas na razgovor in praktični preizkus,

  • prejmete povratno informacijo oz. ponudbo glede na vaše predznanje,

  • prijave zbiramo do 31.7.2024.

Postanite del naše ekipe in naredite naslednji korak na vaši karierni poti.

PRIJAVA NA DELOVNO MESTO<<<

Belimed pomivalni sistemi d.o.o. obdeluje osebne podatke v skladu z Izjavo o varovanju osebnih podatkov dostopno na: http://www.belimed.com/Privacy-Statement.

DirectEmployers