Easter Seals Jobs

Job Information

Eaton Corporation Senior HR Generalista in Suchdol nad Luznici, Czech Republic

Výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, který je součástí významné elektrotechnické společnosti Eaton, vyrábí proudové chrániče a jističe, rozvaděčové skříně a zařízení pro domácí automatizaci. Se svými 700 zaměstnanci se řadíme mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.

Jako HR Generalista b udete poskytovat administrativní podporu související s náborem zaměstnanců včetně přijímacího procesu, s archivováním osobních náborových dokumentů (GDPR - General Data Protection Regulation) a se zpracováním zaměstnanecké administrativy. Budete také komunikovat s personálními agenturami, úzce spolupracovat s kolegy na PR aktivitách a brandingu (firemní časopis, wellness aktivity, pracovní výměny atd.) a na všech HR procesech. Budete spravovat interní systémy HR a podílet se na jejich zdokonalování.

Pracovní náplň:

  • Budete vést náborový proces zejména pro výrobní pozice

  • Společně s vedoucími výroby plánovat výrobní kapacity a rozvoj potřebných kompetencí

  • Vyhodnocovat personální ukazatele

  • Podílet se na training management – vést školení nových zaměstnanců, plánovat a zajišťovat externí školení a vyhodnocovat školící plány

  • Budete proaktivním partnerem zaměstnanců, závodní rady a stejně tak i managementu továrny

  • Podílet se na správě benefitů, plánování a vyhodnocování odměň a plnění ukazatelů

  • Analýza a doporučení nových postupů a procedur pro neustálé zlepšování efektivity procesů oddělení HR a jím poskytovaných služeb

  • Spolupráce s oddělením bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovišti na korporátní, divizní a celkové tovární úrovni v podpůrném systému MESH

  • Budete připravovat podklady a zprávy pro audity

  • Podílet se na PR aktivitách, interních i externích

Jaké znalosti uvítáme:

  • Univerzitní vzdělání v oboru ekonomie, psychologie (i financí)

  • Min. 3 leté zkušenosti v mezinárodní společnosti v oblasti HR

• Plynulá angličtina a čeština (němčina vítaná)

• Znalost pracovního práva a příslušné české legislativy vítaná

• Schopnost efektivně komunikovat ve výrobním prostředí vítaná

• Zkušenosti s analýzou v Excelu a dalšími pokročilými nástroji a zpracování informací do prezentací a dalších komunikačních kanálů

Co nabízíme:

  • Stabilní zázemí celosvětové společnosti

  • Možnost rozvíjet se v jakékoliv oblasti personalistiky

  • Motivační mzda a zajímavé benefity

  • Plně hrazený stravenkový paušál a systém cafeterie

  • Příspěvek na dopravu a penzijní připojištění

  • Mobilní telefon a počítač

  • Flexibilní pracovní dobu

#LI-KF1

DirectEmployers