Easter Seals Jobs

Corning Incorporated Staż w Dziale Zarządzania Linią Produktową in Strykow, Poland

Staż w Dziale Zarządzania Linią Produktową

Date: Jun 7, 2024

Location: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Company: Corning

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie działu Zarządzania Linią Produktową w codziennej pracy

  • Współpraca z międzynarodowymi działami Customer Service, Technology, Application Engineering, Supply Chain oraz Produkcji w ramach zidentyfikowanych zadań zarządczych związanych z projektami lub codzienną pracą

  • Wprowadzanie nowych produktów do Systemu SAP

  • Tworzenie kart produktów

  • Prowadzenie projektów usprawniających zarzadzanie linią produktową

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów magisterskich/inżynierskich (preferowane kierunki: Chemia, Materiałoznawstwo, Zarządzenie bazami danych, Zarządzenie Produkcją)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point)

  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność sprawnej komunikacji oraz prezentacji

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność pracy nad szczegółami

  • Pomysły na usprawnienia pracy oraz chęć wprowadzania ich w życie na swoim stanowisku pracy.

  • Gotowość do pracy w pełnym etacie przez okres 12 miesięcy

ZAPEWNIAMY :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków