Easter Seals Jobs

Support Services Group Szlovén és Horvát nyelven beszélő ügyfélszolgálati munkatárs in Remote, Hungary

A Support Services Group több mint 20 éves tapasztalattal rendelkező multinacionális vállalat a szolgáltatói szektorban. Világszerte több mint 25 ügyfélszolgálati központunk van. Ezek közül három Magyarországon található: Budapesten, Szekszárdon és Balatonbogláron. Jelenleg több mint 250 kollégánk van, de folyamatosan bővülünk. Számos különböző szektorból vannak partnereink: autóipar, kereskedelem, biztosítás, energia, bank, streaming szolgáltatás stb.

Szlovén és Horvát nyelven beszélő ügyfélszolgálatos munkatársunkat keressük teljes munkaidőben egy hosszútávú projektre.

Ezen a projekten a betanítási időszakot követően, minden szükséges tudással felvértezve tudod majd segíteni egy prémium kutya- és macskaeledeleket, felszereléseket és kiegészítőket értékesítő webáruház vásárlóit.

A napi munkád során az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • A megbízónk weboldalára érkező megkeresések kezelése, rendelésekkel, számlákkal és egyéb felmerülő kérdésekkel kapcsolatban.

  • Esetenként hívások fogadása és kimenő hívások indítása.

  • Fordítási feladatok ellátása (terméktájékoztatók, online felületek és egyéb dokumentáció).

  • A kapcsolódó adminisztratív tevékenységek elvégzése az általunk használt rendszerben.

    Az tesz téged ideális jelöltté, ha:

  • legalább közép szinten beszélsz szlovénul és horvátul is.

  • meggyőzően kommunikálsz és ha kell, kifogást is tudsz kezelni.

  • rendelkezel legalább érettségivel.

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bírsz.

  • lelkiismeretesen és precízen végzed a munkádat.

  • rendelkezel, akár csak pár hónapnyi ügyfélszolgálati vagy értékesítői tapasztalattal, de akkor se aggódj, ha nem. Mi megtanítunk neked mindent!

    Amit mi kínálunk:

RUGALMAS MUNKAHELY:

Cégünk szilárd háttérrel rendelkezik, amelyre támaszkodhatsz! Tapasztalt vezetői csapatunk gondoskodik róla, hogy jól és elégedettnek érezd magad.

  • Bejelentett és hosszú távú foglalkoztatási lehetőséget kínálunk.

  • Negyedéves céges rendezvényekkel, csapatépítőkkel igyekszünk színt vinni a hétköznapokba.

  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók, kismamák, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Kompenzáció:

  • Alapbéreden felül választható cafeteria-t biztosítunk a belépésed első napjától.

  • Nagyra értékeljük lojalitásod: az első 3 hónap után extra bónusszal egészítjük ki a havi béredet.

HOME OFFICE:

Otthoni munkavégzési lehetőséget keresel? Lehet, hogy ez a megfelelő munka a számodra.

  • Dolgozhatsz 100%-ban saját kényelmes otthoni környezetedből, de természetesen lehetőséged van irodai munkára is: Budapesten, Balatonbogláron vagy Szekszárdon.

OKTATÁS & SZAKMAI NÖVEKEDÉS:

  • A munkakör ellátásához szükséges szakmai felkészülésedet, betanulásodat mi és a partnerünk is egyaránt támogatjuk.

  • Online tanulói platformunkon elérhető számodra angol és magyar nyelven.

  • Tapasztalt vezetői csapatunk gondoskodik róla, hogy jól és elégedettnek érezd magad.