Easter Seals Jobs

Sanofi Group Qualification engineer / Kvalifikáló mérnök in Miskolc, Hungary

Munkavégzés helye: Miskolc, Csanyikvölgy

Határozott idejű szerződés, teljes munkaidő

A munkakör célja:

Leendő munkatársunkként feladatod lesz a telephelyi gyáregységben található, cGMP hatályába tartozó műszaki rendszerek és berendezések kvalifikált/validált állapotának létrehozása, valamint folyamatos fenntartása.

Ebben a csapatmunkát igénylő feladatkörben jól hasznosíthatod a műszaki érzéked és ismereteidet, önálló munkaszervezési képességed valamint kitűnő kommunikációs és együttműködési adottságaidat.

A munkahelyről:

A Miskolc melletti Csanyikvölgyben 400 munkatárssal, a legmodernebb technológiák alkalmazásával, stratégiai fontosságú termékek világszínvonalú előállítása zajlik, végsterilezett ampullák és aszeptikusan előállított fecskendős injekciók formájában.

A telephely működési kiválóság elemeire építve, legfejlettebb környezetvédelmi, egészségügyi és biztonsági technológiák szabályainak betartása mellett törekszik arra, hogy elérhetővé tegye gyógyszereit világszerte a betegek számára.

Főbb feladatok:

  • A telephelyi kvalifikálások, kalibrálások tervezésében és ütemezésében való részvétel

  • Kvalifikálások elvégzése és elvégeztetése a telephely cGMP hatályába tartozó rendszerein és berendezésein

  • A telephelyi beruházások és projektek - kvalifikálásokat érintő – végrehajtásában való részvétel

  • A kvalifikálási dokumentumok rendszerének naprakészen tartása ill. fejlesztése, az előírt dokumentumok elkészítése, folyamatos ellenőrzése, ezek archiválásában való közreműködés

  • A cGMP hatályába tartozó rendszerek és berendezések hatékonyságot célzó műszaki változtatásainak kezdeményezése szükség esetén, a változtatás végrehajtásában való közreműködés

  • A területedet érintő auditokra/önellenőrzésre történő felkészülésben és azok lebonyolításában való együttműködés, az auditokon szerzett tapasztalatok beépítése a kvalifikálások rendszerébe

  • A telephely műszaki eseményeinek figyelemmel kísérése; szükség esetén intézkedés

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy minőségirányítási végzettség (pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk)

  • Középfokú angolnyelv-tudás írásban, szóban egyaránt

  • Felhasználói MS Office ismeretek

Amit kínálunk Számodra:

  • Határozott idejű szerződés 2025 év végéig

  • Modern technológiával felszerelt gyógyszergyártó üzemben történő munkavégzés, szabályozott körülmények között

  • Átfogó szakmai ismeretek fejlesztésének lehetősége, fejlesztésekben való részvétel

  • Betanulás után megegyezés szerint home office lehetőség

  • Multinacionális környezet

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag

  • Kedvezményes sportolási lehetőség

  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság munkáltatói hozzájárulással

  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk!

Discover our Code of Conduct (https://www.codeofconduct.sanofi/) , that serves as the moral compass that guides us when chasing the miracles of science to improve people’s lives. Please ensure to have read this document, before applying.

A Sanofi a világ egyik vezető biotechnológiai vállalata, amely az emberek egészségének és életminőségének javítását tekinti elsődleges küldetésének. Több mint 100 000 munkavállalónk révén 170 országban nyújtunk kiemelkedő, kutatás-fejlesztési eredményekre támaszkodó terápiás megoldásokat az immunológia, az onkológia, a ritka betegségek, a vakcinák, a diabétesz, valamint a szív és érrendszeri betegségek területén.

Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat biztosítunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére; humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (például az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.