Easter Seals Jobs

Cummins Inc. Staż - Specjalista ds. części zamiennych w Centrum Odbudowy i Regeneracji Silników in United States

DESCRIPTION

Firma Cummins - amerykański koncern zajmujący się konstruowaniem i produkcją silników wysokoprężnych .

Dołącz do nowoczesnego Centrum Odbudowy i Regeneracji Silników w Modlniczce.

Praca od zaraz!

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wsparcia w zakresie części zamiennych dla obecnych i nowych produktów.

  • Budowanie relacji z klientami.

  • Zapewnia wsparcie części serwisowych, pozwalając na obsługę w ramach procesu QuickServe.

  • Udziela wskazówek innym pracownikom odpowiedzialnym za części w zakresie pozyskiwania i lokalizowania złożonych wniosków o części.

  • Zapewnia globalne wsparcie części serwisowych dla obecnych produktów w terenie, komunikuje się z fabrykami, kanałem dystrybucji, producentami oryginalnego sprzętu, klientami końcowymi, ośrodkami dystrybucji części, działami zakupów i klientami wewnętrznymi.

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • Status studenta

  • Bieżąca edukacja na kierunku technicznym.

  • Mile widziana wiedza z zakresu silników spalinowych.

  • Komunikatywny j. angielski

  • Zorientowanie na klienta - Buduje relacje z klientami i realizuje rozwiązania zorientowane na klienta.

  • Umiejętność skutecznego przekazywania informacji.

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pakiet medyczny LuxMed

  • Ubezp. na życie z Generali

RESPONSIBILITIES

QUALIFICATIONS

Job Service

Organization Cummins Inc.

Role Category Hybrid

Job Type Student - Internship

ReqID 2400024

Relocation Package No