Easter Seals Jobs

Job Information

CBRE Facilities Coordinator in Lodz, Poland

Facilities Coordinator

Job ID

174328

Posted

08-Jul-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Building Management

Location(s)

Lodz - Lodzkie - Poland

Koordynator Biura/ Facilities Coordinator

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w zarządzaniu kontraktem w obszarze usług Facility Management

  • Regularne inspekcje biurowe w celu zapewnienia wysokiej jakości wszystkich aspektów świadczenia usług administracyjno-biurowych

  • Ogólna kontrola poprawnego działania infrastruktury w obiekcie, nadzór nad podwykonawcami

  • Współpraca z dostawcami usług (miedzy innymi usługi sprzątania, kwiatów, materiałów biurowych, usług technicznych).

  • Budowanie doskonałych relacji z Klientem, wykazywanie inicjatywy w formowaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla Klienta

  • Realizacja wskaźników KPI, SLA zgodnie z wymogami Klienta i CBRE

  • Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów

  • Odpowiedzialność za wszystkie działania kontraktowe związane z wymogami firmy m.in. prawne, BHP, polityka środowiskowa

  • Organizowanie oraz nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zadań zespołu, w tym pracy recepcji i serwisu technicznego

  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Facility Managera oraz klienta

  • Wspieranie w zarządzaniu projektami FM Klienta

Wymagania od kandydatów:

  • Praca stacjonarna w biurze Klienta w Łodzi

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obszarem Facility Management (min. 5 lat)

  • Umiejętność profesjonalnego i efektywnego komunikowania się z klientami, pracownikami (na wszystkich szczeblach)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( program Excel, Power Point, Word, Outlook)

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet szkoleń

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)