Easter Seals Jobs

Job Information

ASSA ABLOY Quality Engineer in Leszno, Poland

Career Opportunities: Quality Engineer (32709)

Requisition ID 32709 - Posted - ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - EEM Manufacturing Group - POL: Leszno - Quality Management - Posting Country (1) - Yes - Associate - Travel Required: 0%-10%

 Job Description Print Preview

INŻYNIER JAKOŚCI

Miejsce Pracy: Leszno

OBOWIĄZKI:

  • Monitorowanie reklamacji od klientów, ich analiza oraz przygotowywanie raportów 8D,

  • Współpraca z klientem w sprawach zapewnienia jakości dostarczanych produktów,

  • Inicjonowanie działań korygujących i zapobiegawczych w odniesieniu do systemów, procesów technologicznych oraz wyrobów wraz z oceną ich skuteczności,

  • Monitorowanie kosztów złej jakości,

  • Prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników produkcyjnych,

  • Udział w procesie wdrażania nowych wyrobów oraz wprowadzanie zmian w istniejących,

  • Uczestnictwo w audytach certyfikujących wewnętrzne systemy, audytach klientów oraz dostawców,

  • Wsparcie we wdrażaniu projektów usprawniających.

    WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe,

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność interpretacji norm i standardów jakościowych,

  • Znajomość standardów dokumentacji technologicznej i jakościowej,

  • Język angielski w stopniu min. B2 – warunek konieczny,

  • Doświadczenie w audytach lub znajomość procesu audytowania,

  • Umiejętność nadzorowania reklamacji,

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (PPAP, CP, FMEA),

  • Praktyczna znajomość narzędzi rozwiązywania problemów (8D, Pareto, Ishikawa, 5Why),

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Asertywność,

  • Łatwość do podejmowania szybkich, samodzielnych decyzji.

    Oferta:

  • Umowa o pracę,

  • Pensja zasadnicza + premia kwartalna,

  • Prywatna opieka medyczna Medicover,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie Unum,

  • Karta Multisport,

  • Świadczenia ZFŚS.

    Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY

    To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 61 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

    Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

    Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.