Easter Seals Jobs

Job Information

ASSA ABLOY Health & Safety Specialist in Leszno, Poland

Career Opportunities: Health & Safety Specialist (31532)

Requisition ID 31532 - Posted - ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - Poland Group - POL: Leszno - Administration, Facilities & Secretarial - Posting Country (1) - Yes - Associate - Travel Required: 11%-30%

 Job Description Print Preview

SPECJALISTA DS. BHP

Miejsce pracy: Leszno

Zadania:

  • Wdrażanie zasad w zakresie BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wytycznymi Grupy,

  • Monitorowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych w zakresie BHP;

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu BHP oraz p.poż.;

  • Tworzenie standardów BHP, udział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych instrukcji i procedur zgodnych z wymogami prawnymi oraz polityką Spółki;

  • Prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości związanej z BHP zgodnie z regulacjami prawnymi;

  • Prowadzenie oceny ryzyka zawodowego, ustalanie przyczyn oraz okoliczności w razie wypadków.

  • Inicjowanie projektów i nowych rozwiązań mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy;

  • Prowadzenie działań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie

  • Przygotowanie raportów i prezentacji.

  • Raportowanie do przełożonego o sytuacjach niebezpiecznych i rozwoju systemu bezpieczeństwa korporacyjnego,

  • Współpracę z jednostkami zewnętrznymi i instytucjami administracji państwowej w obszarze BHP oraz ppoż.

  • Wsparcie merytoryczne kadry zarządzającej w zakresie BHP;

  • Udział w projektach z zakresu Lean Manufacturing.

  • Inne obowiązki wynikające z Rozporządzenia w sprawie Służby BHP

    Oczekiwania:

  • Posiadania uprawnień dla pracowników służby BHP przynajmniej w stopniu specjalisty

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Ugruntowanej, praktycznej wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów i norm bezpieczeństwa i ochrony pracy oraz ppoż.

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Innowacyjności w promowaniu kultury bezpieczeństwa pracy;

  • Dyspozycyjności, odpowiedzialności, samodzielności i inicjatywy w działaniu

  • Skrupulatności i dokładności w prowadzeniu dokumentacji

  • Umiejętności prowadzenia prezentacji i szkoleń

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Motywacja do pracy i zdolności adaptacyjne,

  • Znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Samodzielne stanowisko pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;

  • Opiekę medyczną;Benefity ZFŚS

    We are the ASSA ABLOY Group

    Our people have made us the global leader in access solutions. In return, we open doors for them wherever they go. With nearly 61,000 colleagues in more than 70 different countries, we help billions of people experience a more open world. Our innovations make all sorts of spaces – physical and virtual – safer, more secure, and easier to access.

    As an employer, we value results – not titles, or backgrounds. We empower our people to build their career around their aspirations and our ambitions – supporting them with regular feedback, training, and development opportunities. Our colleagues think broadly about where they can make the most impact, and we encourage them to grow their role locally, regionally, or even internationally.

    As we welcome new people on board, it’s important to us to have diverse, inclusive teams, and we value different perspectives and experiences.