Easter Seals Jobs

Job Information

ASSA ABLOY IDM Specialist in Kostelec, Czech Republic

Career Opportunities: IDM Specialist (29885)

Requisition ID 29885 - Posted - ASSA ABLOY ES Production s.r.o - BSP Production Group - CZE: Kostelec (Ostrov u Stribra 11) - Supply Chain - Posting Country (1) - Yes - Not applicable - No Travel Required

 Job Description Print Preview

NÁPLŇ PRÁCE

  • Řízení portfolia dodavatelů nepřímého materiálu

  • Vedení iniciativy ke snižování výdajů, zvyšování platebních podmínek a průběžně zlepšení dodacích podmínek dodavatelů.

  • Reportování KPI (úspory, snižování počtu dodavatelů, platební a smluvní podmínky)

  • Jednání s dodavateli ohledně cen a smluvních podmínek

  • Kontrola dodržování a implementace politiky nepřímého nákupu

  • Analýza a kalkulace pořizovacích nákladů v oblasti nepřímého materiálu a služeb a návrh metod ke snížení těchto nákladů

  • Reporting a komunikace s ostatními odděleními

  • Spolupráce na nových projektech v oblasti služeb a nepřímého materiálu

  • Řízení výběrových řízení a e-aukcí

  • Podpora synergii mezi ostatními závody a spolupráce s Evropským Category managementem

  • Schvalování a kontrola přijatých faktur

  • Založení a řízení dodavatelské základny v interním systému

  • Administrativa spojená s komunikací změn dodavatelům

  • Správa systému nepřímého jako administrátor

    PROFIL ZKUŠENOSTÍ

  • 2 roky praxe na kancelářské/technické pozici ve výrobním závodě.

  • Zkušenosti v oddělení nákupu/sourcingu nebo plánování materiálu výhodou

  • Angličtina na komunikativní úrovni (min. B2)

  • Pokročilý v českém jazyce v případě zahraničního uchazeče

  • Pokročilá úroveň MS Office: MS Excel, Word

    DALŠÍ POŽADAVKY

  • VŮLE SE UČIT! Otevřená mysl, Sebemotivovaný.

  • Organizovaná a analytická osobnost, zaměřená na dosahování cílů

  • Dobré verbální komunikační schopnosti.

  • Organizovaný, spolehlivý a disciplinovaný

  • Dobré komunikační schopnosti

  • Profesionální vzhled

    NABÍZÍME

  • Práce v globální stabilní společnosti, která je světovým lídrem v oblasti vstupních systémů

  • Prostředí neautomobilového průmyslu (jedna směna, velmi vzácné přesčasy atd.)

  • Vysoká orientace na rozvoj a školení zaměstnanců

  • Motivující čtvrtletní bonusy

  • Příspěvek na dopravu (dle cen pohonných hmot)

  • Obědy a nápoje zdarma

  • 25 dní dovolené + 3 dny sick days

  • Možnost 1 dne v týdnu práce z domova

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Firemní benifity aj.

    Jsme ASSA ABLOY Group

    Naši lidé nám umožnili stát se globálním lídrem v oblasti řešení přístupu. Na oplátku jim otvíráme dveře všude, kam jdou. S téměř 61 000 kolegy ve více než 70 zemích světa umožňujeme miliardám lidí zažít otevřenější svět. Díky našim inovacím je každý prostor – fyzický i virtuální – bezpečnější, zabezpečenější a přístupnější.

    Jako zaměstnavatel oceňujeme výsledky – ne tituly nebo historii. Svým lidem umožňujeme budovat si kariéru na základě jejich aspirací a našich ambic – podporujeme je pomocí pravidelné zpětné vazby, školení a příležitostí k rozvoji. Naši kolegové obecně přemýšlejí, kde mohou mít co největší dopad, a my je podporujeme v tom aby svůj vliv rozšiřovali na místní, regionální či dokonce mezinárodní úrovni.

    Nové zaměstnance vítáme, a je tedy pro nás důležité mít různorodé, inkluzivní týmy a oceňujeme různé pohledy a zkušenosti.

DirectEmployers