Easter Seals Jobs

Caterpillar, Inc. Robotkezelő Hegesztő in Godollo, United States

Career Area:

Operations

Job Description:

Your Work Shapes the World at Caterpillar Inc.

When you join Caterpillar, you're joining a global team who cares not just about the work we do – but also about each other. We are the makers, problem solvers, and future world builders who are creating stronger, more sustainable communities. We don't just talk about progress and innovation here – we make it happen, with our customers, where we work and live. Together, we are building a better world, so we can all enjoy living in it.

Gödöllői telephelyünkre keresünk a világszínvonalú CAT munkagépek, markolóinak kanalainak gyártásához ROBOTKEZELŐ HEGESZTŐ kollégákat.

Ha fontos neked hogy egy stabil, megbízható nemzetközi nagyvállalatnál dolgozz, ahol megbecsülik a munkád, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Robothegesztésre szánt termékek (tolólapok és markoló kanalak) előkészítése (gyökhegesztés),

  • Hegesztőrobot(ok) felügyelete

  • Pisztolytisztítás és a kopó-fogyóalkatrészek cseréje

  • Termékminőség ellenőrzése, a talált hibák kézi hegesztéssel való javítása.

Elvárások:

  • Fogyóelektródás, védőgázas ívhegesztő, vagy hegesztő államilag elismert képesítést szereztél

  • Több éves tapasztalatod van kézi hegesztőként és robothegesztőgép kezelőként

  • Tűzvédelmi vizsgával és befejezett középiskolai tanulmányokkal rendelkezel

  • Emelőgép jogosítvány legalább 4361 Híddaru, futódaru gépkategóriában

  • Nem okoz számodra gondot a 2 műszak vállalása (délelőtt: 06.00 - 14.00; délután: 14.00-22.00)

Előnyt jelent:

  • Az amerikai jelölési rendszer és a Cloos hegesztő robotok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bért kínálunk tapasztalattól, szakirányú végzettségtől függően és a próbamunka eredménye alapján (alapbér + műszakpótlékok + túlóra lehetőség)

  • Havi Cafeteria juttatás (az alapbér 4,5 %-a) a belépés napjától

  • Havi és éves bónusz

  • Ingyenes vállalati buszokat biztosítunk Gödöllőre az ország több pontjáról a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, saját autóval történő bejárást 45 Ft/km összegben támogatjuk 150 km-ig

  • Nagyon ügyelünk a biztonságos munkavégzés re és munkakörülményekre, munkavédelmi felszerelést és ruházatot biztosítunk

  • Kiváló szakemberektől tanulhatsz, egy mentor segít majd a munkád során

  • Egyedülálló technológiai eljárásokat sajátíthatsz el

Mindenki ereje

A Caterpillarnál hiszünk abban, hogy minden ember egyedi és értékes, és elkötelezettek vagyunk amellett, hogy munkahelyünk sokszínű legyen és reprezentálja azt a sokféle ügyfelet, akiket világszerte kiszolgálunk. A különböző nézőpontok segítenek nekünk abban, hogy a legjobb munkánkat végezzük, és egy olyan magasan teljesítő Caterpillar-csapatot alkotunk, amely pozitív változásokat hoz a közösségekben, ahol élünk és dolgozunk.

Posting Dates:

July 10, 2024 - August 6, 2024

Caterpillar is an Equal Opportunity Employer (EEO).

Not ready to apply? Join our Talent Community (http://flows.beamery.com/caterpillarinc/talcom) .