Easter Seals Jobs

Job Information

Siemens Software Document Manager - TGMT in Budapest, Hungary

Job Family: Research & Development

Req ID: 427016

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

A projektről : 4 fős csapat tagjaként az önvezető metró szoftvert fejlesztő többszáz fős nemzetközi csapat részeként segíted a dokumentációs folyamatot.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Szoftver-dokumentációs folyamatok menedzselése nemzetközi projekten.

  • Dokumentációk kezelése előírt folyamatok szerint, határidők betartása és betartatása: dokumentumok bekérése, formai ellenőrzése, kiadás review-ra, review eredmények begyűjtése és bedolgozása a dokumentumba, kiadás előkészítés, kiadás, archiválás.

  • Folyamatleírások és oktató anyagok frissítése és fejlesztése.

  • Együttműködés a projekt résztvevőkkel (nemzetközi csapat).

  • Néhány fős diákcsapat menedzselése, feladatok kiosztása, betanítás.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Rendelkezel befejezett felsőfokú végzettséggel.

  • Van legalább 3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalatod.

  • Aktív, kommunikáció képes angol nyelvismerettel rendelkezel (minimum B2).

  • Kiváló számítógépes ismereteid vannak és magabiztos a tudásod szövegszerkesztés területén (haladó MS Office gyakorlat).

  • Nagyfokú, minden részletre kiterjedő precizitás, megoldásorientált szemlélet és kreativitás jellemez.

  • Proaktív kommunikációs és szervezői képességgel rendelkezel.

A pályázásod során előnyt jelenthet, ha:

  • Beszélsz németül.

  • Vasútirányítási rendszerek, szabványok, vagy ezekkel kapcsolatos rendszerek ismeretével rendelkezel.

  • Részt vettél már követelmény alapú szoftverfejlesztési folyamatokban (pl. V-modell).

  • Jártas vagy az alábbi tool-ok használatában: MS Office (haladó szinten), SharePoint, SAP, DOORS.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.

  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.

  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.

  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.

  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.

  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

DirectEmployers