Easter Seals Jobs

Job Information

Siemens C++ Software Verificator - ACM in Budapest, Hungary

Job Family: Information Technology

Req ID: 427164

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

A projektről: A Siemens Mobility ACM (Axle Counting Module) termékcsaládjának tagjai az ACM250 és ACM300 tengelyszámláló rendszerek: korszerű megoldást biztosítanak a vágányfoglaltság-érzékelésre, amely a mai vasúti szolgáltatások alapját képezi. Az ACM a vasúti pályaszakaszok szabad/foglalt állapotára vonatkozó információkat szolgáltat – biztonságos, problémamentes és hatékony jelzési műveleteket tesz lehetővé.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Kutatás és fejlesztés az ACM 300 nevű projektben.

  • Szoros együttműködés a projekt többi tagjával.

  • C/C++ modulok tesztelése és fejlesztése

  • Dokumentációkészítés angol nyelven.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Rendelkezel minimum 3 év tesztelői tapasztalattal.

  • Dolgoztál már C/C++ programnyelvben.

  • Szereztél dokumentálásban tapasztalatot.

  • Szeretsz hosszútávú projekten dolgozni.

  • Aktív, erős angol nyelvtudással rendelkezel, írásban és szóban is.

  • Proaktivitás, problémamegoldó hozzáállás és jó csapatmunka jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, amennyiben:

  • Jártas vagy az alábbiakban: Java SE, beágyazott rendszerek, Linux.

  • Van fejlesztői tapasztalatod.

  • Tudsz németül.

  • ISTQB® Certified Tester Foundation Level képesítéssel rendelkezel.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.

  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.

  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.

  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.

  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.

  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.