Easter Seals Jobs

Job Information

CBRE Koordynator Techniczny in Brzeg, Poland

Koordynator Techniczny

Job ID

148279

Posted

04-Jan-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Engineering/Maintenance

Location(s)

Brzeg - Opolskie - Poland

Koordynator techniczny

Technical Coordinator

Obowiązki:

· nadzorowanie pracy techników obiektowych oraz pracowników serwisu technicznego

· bezpośredni kontakt z Klientem, wsparcie w zakresie prawidłowego funkcjonowania obiektów: prewencja, nadzór, konserwacja oraz naprawy systemów technicznych

· planowanie i nadzór nad realizacją harmonogramu przeglądów

· udział w planowaniu budżetu utrzymania budynków,

· przygotowywanie, zbieranie ofert, analiza kosztów

· współpraca z firmami serwisowymi obsługującymi obiekty

· kontrola statusu dokumentacji bieżącej i dokumentacji technicznej

· bieżące wsparcie i współpraca podległego zespołu techników

· raportowanie do Klienta i przełożonego

Wymagania:

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w zarządzaniu technicznym obiektów lub doświadczenie w obszarze UR.

· wiedza techniczna dotycząca systemów, instalacji technicznych obiektów w obszarze: energetyka, chłodnictwo, wentylacja, systemy ppoż., systemy automatyki, instalacji niskoprądowe, instalacje hydrauliczne,

· umiejętność zarządzania zespołem ludzi

· dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i przywódcze

· umiejętność pracy pod presją czasu

· znajomość programów Excel, Power Point

· mile widziane uprawnienia SEP E i D

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

· Zatrudnienie na umowę o pracę.

· Prywatną opiekę medyczną.

· Benefity w ramach funduszu socjalnego.

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)