Easter Seals Jobs

Job Information

Molson Coors Beverage Company Employee Relations Advisor in Belgrade, Serbia

Employee Relations Advisor

Date: Jul 8, 2024

Location:

Belgrade, RS

Requisition ID: 31701

Opis posla:

  • Praćenje zakonskih normi iz oblasti radnog prava i usklađivanje internih akata Poslodavca

  • Pružanje podrške linijskim menadžerima, biznis partnerima i HR direktoru u vezi sa pitanjima iz oblasti odnosa sa zaposlenima - upravljanje učinkom, obračun zarada, kao i u svim drugim procesima tokom radnog odnosa zaposlenih – Hire to Retire

  • Odgovornost za komunikaciju sa sindikalnom organizacijom, učestvovanje u pregovorima za izmenu Kolektivnog ugovora

  • Odgovornost za vođenje postupaka pokrenutih za utvrđivanje odgovornosti zaposlenih za povredu radnih obaveza, nepoštovanje radne discipline, mobinga i sl.

  • Odgovornost za vođenje postupaka i saradnju sa pravnom službom u pogledu postupaka utvrđivanja viška zaposlenih, naknade štete prouzrokovane Poslodavcu od strane zaposlenih

  • Izrada i održavanje formi ugovora o radu, rešenja, odluka i zahteva iz oblasti personalne administracije i radnog prava

  • Odgovornost za upravljanje HR politikama i procesima, kao i podrška procesima globalne mobilnosti po potrebi

Potrebna znanja i veštine:

  • VII stepen stručne spreme u oblasti pravnih nauka

  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office sa fokusom na Word i Power Point)

  • Dobro znanje engleskog jezika

  • Vozačka dozvola B kategorije

  • Najmanje 3 (tri) godine iskustva na istoj ili sličnoj poziciji

Šta nudimo:

  • Inkluzivnu kulturu i tim, gde se vrednuju različiti stilovi i perspektive, koji nam pomažu da budemo inovativni

  • Paket benefita koji omogućava da naši zaposleni održe balans između privatnog i poslovnog života

Molson Coors is committed to a diverse and inclusive workplace. We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates of all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. If you have a disability and believe you need a reasonable accommodation during the application or recruitment processes, please e-mail jobs@molsoncoors.com .

DirectEmployers